Firma CleanCar sp. z o.o. powstała 2018 roku. Pomimo niedługiego stażu działalności przedsiębiorstwa tworzący je ludzie to osoby z dużym doświadczenie w branży chemii czyszczącej, wyspecjalizowani w zagadnieniach usuwania nieczystości i czyszczenia.

Nasza firma jest Przedsiębiorstwem społecznym dzięki temu oprócz misji służenia naszym kontrahentom pełnimy ważną rolę społeczną polegającą między innymi na reintegracji społecznej. Nasza misja społeczna oraz posiadanie Przedsiębiorstwa CleanCar w portfolio Państwa zleceniobiorców to okazja na wizerunkowe wykorzystanie tego faktu, gdyż pośrednio poprzez zleceni nam zadania porządkowania przestrzeni Państwa firmy również uczestniczą Państwo w realizacji jakże ważnej misji społecznej.

W naszej biznesowej działalności kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem naszych klientów które odzwierciedlone będzie zawiązaniem stałej współpracy. Używamy do osiągnięcia tego celu profesjonalnego i rzetelnego podejścia do podjętego zadania. Wykonanie naszej pracy w sposób bezproblemowy, terminowy oraz zgodnie z oczekiwaniami klienta to nasza domena.

Doświadczenie i wiedza czerpana z innych przedsięwzięć biznesowych pozwala nam na prowadzenie Przedsiębiorstwa Clean Car w sposób zorientowany na klienta, jego oczekiwania i z wykorzystaniem najskuteczniejszych rozwiązań istniejących na rynku. Uzyskujemy dzięki temu najlepszą relację jakości do ceny i oczywiście… Państwa zadowolenie z naszej pracy.

 

Zapraszamy do współpracy!


Kontakt